Cieľ: Nadstavbové školenie ku vzdelávaciemu programu „Kozmetik – kozmetička“ zahŕňa teóriu a prax veľmi obľúbenej kozmetickej procedúry Laminácia obočia, kde sa absolventi naučia správnu techniku revolučnej metódy úpravy obočia tzv. laminovaním – vyčesávaním, fixovaním, upravovaním a farbením obočia. Výsledok tejto metódy úpravy obočia je veľmi prirodzený a krásny.

Program kurzu: Pozostáva z teoretickej výuky a praktického výcviku, pričom ťažisko spočíva v osvojení si praktických techník a úkonov.

Pomôcky ku kurzu a materiál: Účastníkov kurzu žiadame, aby si na kurz priniesli čelenku, uteráčik a obrúsky na tvár. Ostatné pomôcky budú k dispozícii v školiacom kozmetickom salóne AHAVA v Trnave.

Metódy výučby: prednášky lektora, praktické ukážky, vzájomná diskusia, praktické cvičenia

Forma záverečnej skúšky: praktická skúška

Kozmetičky. Po úspešnom absolvovaní školenia a získaní certifikátu si ho môžu doplniť do ponuky svojich služieb.
Certifikát potvrdenie o absolvovaní kurzu

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať