Nadstavbové školenie ku vzdelávaciemu programu „Kaderník – kaderníčka“, “Vizážista – vizážistka”. Kurz je určený všetkým, ktorí si chcú doplniť svoje kadernícke a vizážistické zručnosti a skompletizovať ponuku svojich služieb o efektné svadobné a spoločenské účesy.

Kurz pozostáva zo 4 typov účesov. Začína sa jednoduchým zvlnením vlasov, následným povypínaním bokov do tzv. falošného polovičného vrkoču. Ďalším typom účesu sú variácie zapletených vrkočov po oboch alebo len na jednej strane.  Z tohto účesu sa plynule prejde na tvorbu jednoduchého, ale veľmi obľúbeného drdola – nízkeho alebo vysokého.
Posledným typom je snáď najobľúbenejší vrkoč, ktorý  na prvý pohľad vyzerá veľmi zložito, ale je jednoduchý a veľmi efektný na rôzne príležitosti.

Všetky pomôcky budú k dispozícii v školiacom vizážistickom salóne v Cíferi. Záujemkyne prosíme, aby si priviedli modelky s vhodným dlhým typom vlasov.

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať