Příprava na důchod III (cena pro skupinu)

Focus People s.r.o.

Školení Příprava na důchod III Vás naučí používat základní logiku příjmů a výdajů v domácnosti. Naučíte se používat tzv. investiční trojúhelník a uvědomit si, že nejdříve je třeba si vytvořit finanční rezervu a teprve pak mohu s volnými přebytky peněz hledat finanční produkt, vhodný ke splnění finančního cíle. Naučit se nepodléhat mylné představě, že existují hodně výnosové finanční produkty bez rizika. Takový produkt neexistuje. Cílem je rovněž poukázat na nutnost počítat s inflací při výběru vhodného finančního produktu, aby úspory neztrácely hodnotu v budoucnosti. Také bude vysvětlena podstata podílových fondů, které většina z nás využívá, aniž o tom ví a tím se obírá o možnosti zhodnocení peněz. Poukázáno bude rovněž na daňovou stránku jednotlivých finančních produktů a jejich vzájemné porovnání.

- Kurz je realizován prezenční formou
- Termín a místo konání firemního kurzu je dle Vašeho výběru
- Obsah i rozsah kurzu přizpůsobíme klientovi
- Základní cena kurzu pro skupinu do 10 osob je 25.900,- Kč bez DPH za den

• Finanční a ekonomická gramotnost
  • Makroekonomie, mikroekonomie, bankovnictví
  • Investiční cenné papíry
  • Podnikové finance, finanční řízení (i pro neekonomy), investice a financování potřeb
  • Řízení osobních financí
  • Bankovní a nebankovní poskytovatelé půjček a úvěrů
  • Financování bydlení
  • Motivace zaměstnanců
  • Řešení konfliktních situací
  • Asertivní jednání
  • Vyjednávání a argumentace
  • Úspěšná komunikace
  • Osobnostní typologie
  • Time management, práce se stresem
  • Syndrom vyhoření
Certifikát Každému úspěšnému absolventovi kurzu je vydán certifikát o úspěšném absolvování. Poznámka k cene

Cena je pro skupinu do 10 osob. Cena zahrnuje veškeré lektorské náklady, školící materiály atd.