Tvárová joga - 3-týždňový základný online kurz cez ZOOM

Ivka Tvárová Joga (Ing. Ivana Blažejová)

Online kurz, v ktorom sa postupne naučíte všetky základy, aby ste svoju pleť udržali malú, sviežu a eliminovali vrásky.

Naučíte sa masáže na uvoľnenie, cviky na posilňovanie svalov, bankovanie (liftingová a lymfatická masáž).

Všetko postupne zaradíte do svojho dňa a tvárová joga sa stane Vašou prirodzenou súčasťou :)

Kurz prebieha online, s mojou účasťou, môžete sa ma teda pokojne čokoľvek pýtať.

Keďže nie všetky môžete využiť moju osobnú prítomnosť naživo, pripravila som pre Vás, základný kurz ONLINE.

Spoločne sa v skupinke uvidíme 3x po 1 hodine.

Naučíte sa všetky techniky, ktoré sa učíme na základnom kurze. S výhodou, že ich postupne budete aplikovať vo Vašom každodennom živote.

Toto je overený a veľmi žiadaný model, ktorý som s dievčatami robievala v podobe 6-týždňovej premeny. Výsledky majú všetky nádherné.

Stretneme sa 3x v utorok večer od 19tej do 20tej.

Naučíte sa postupne:

• uvoľňovanie svalov
  • správny postoj
  • odstránenie zlozvykov - aby sme si vrásky stále nevytvárali
  • rozcvičku
  • účinné cviky na posilnenie svalov
  • masáž na uvoľnenie svalov, kde držíme napätie
  • bankovanie silikónovou bankou - liftingová a lymfatická masáž
  • zatejpujeme si vrásku hnevu

Každej z Vás vyhotovím individuálny plán, v ktorom Vám poukážem presne na tie Vaše partie a poradím, čo všetko a ako často máte robiť, aby bol výsledok pre Vás čo najlepší. Dievčatá bývajú za túto konzultáciu veľmi vďačné, pretože ich to nasmeruje presne na tie činnosti, ktoré im pomôžu. Niekedy sa dozvedia aj o takých metódach, o ktorých doposiaľ nepočuli.

K tomuto kurzu získate aj bonusy, ktoré Vám pomôžu všetko zaaplikovať do praxe:

• nahrávka z lekcie, aby ste sa k vysvetleným cvikom mohli vrátiť
  • prístup do ONLINE CLUBU S IVKOU, kde si môžete kedykoľvek spustiť dlhšiu alebo kratšiu zostavu na precvičenie rôznych partií a takto sa udržať v kondícii počas celého kurz. Prístup budete mať na MESIAC ZDARMA
Výhody

Vďaka tomuto kurzu, ktorý je rozdelený na 3 lekcie, získate:

• učenie postupnými krokmi
  • postupné zavádzanie do praxe
  • individuálny prístup - počas kurzu sa kedykoľvek môžete čokoľvek spýtať
  • nahrávku z lekcie - aby ste sa k vysvetleniu mohli v prípade potreby vrátiť
  • Mesačný prístup do Online Clubu s Ivkou - kde si môžete precvičovať všetky zostavy (dlhé, krátke) aj na konkrétne partie a vyskladať si tak vlastný tréning
  • konzultáciu - individuálne navedenie a odporúčania odo mňa pre Vás a Vaše konkrétne potreby
  • podporu vo Facebook skupinke MOJA TVÁROVÁ JOGA

Už na záver kurzu uvidíte na sebe zmeny. Jednotlivé súčasti tvárovej jogy už budete mať zautomatizované a ľahko si ich udržíte aj naďalej:)

Čo budem potrebovať

Po zakúpení kurzu, pred začiatkom lekcie, dostanete potvrdzujúci mail, kde si nájdete link na prihlásenie cez ZOOM. V počítači stačí kliknúť na link. V mobile je potrebné mať stiahnutú aplikáciu Zoom (zdarma)

Pripravte si doma miestečko pre seba, kde budete mať 1 hodinku kľud.

Vyčistite si pleť. Ale nedávajte si krém. Budeme sa aj olejovať pred masážou.

Vlasy môžete mať vypnuté gumičkou alebo čelenkou.

Počas lekcie budeme používať pomôcky, ako olejček, tvárovú silikónovú banku. Ak nemáte doma, môžete si zakúpiť na stránke www.ivkatvarovajoga.sk

Miesto a čas konania

Budeme sa stretávať z pohodlia Vášho domova cez ZOOM. Link dostanete pred začatím kurzu.

začiatočníčky, všetky vekové kategórie
Certifikát Nie. Kurz je určený pre konečné spotrebiteľky na domáce použitie. Poznámka k cene

Cena zahŕňa - kurzovné, výučbu cvikov, masáže, bankovania, nahrávky lekcií, individuálnu konzultáciu, vstup do Online Clubu s Ivkou na MESIAC ZDARMA

Ďalšie termíny kurzu