Lektorský kurz je plne akreditovaný Ministerstvom školstva SR a získate celoštátne platné osvedčenie

Kurz vás naučí spoznať špecifiká učenia a vzdelávania iných. Naučíte sa prekonať bariéry vo vzdelávaní a budete vedieť analyzovať vzdelávacie potreby a stanoviť ciele a obsah vzdelávania.

Kurz vám pomôže osvojiť si metódy a formy vzdelávania, a to najmä prednášanie, výklad, diskusiu, použitie efektívnych a moderných techník, metódy riešenia problémov v malých skupinách a i.

Počas kurzu sa naučíte metódy hodnotenia prezentačných a komunikačných zručností. Zároveň získate, prípadne si zlepšíte komunikačné zručnosti.

Naučíme vás využívať moderné technológie vo vzdelávaní. Počas kurzu nadobudnete praktické zručnosti v oblasti projektovania vzdelávania.
Podmienkou absolvovania kurzu je minimálne stredné vzdelanie (ukončené vysvedčením o záverečnej skúške, výučným listom, alebo maturitným vysvedčením).

Kurz sa otvorí, ak bude naplnená kapacita 25 ľudí. Záväzné prihlasovanie cez info@edsmart.sk , alebo telefonicky +421 910 301 635

Kurz bude prebiehať: osobne v Malackach 2DNI... 10 a 11. August 2024

Kurz je akreditovany Ministerstvom skolstva

• Sila cieľa - kde sa nachádzam a kam chcem ísť