DNA Reziliencie: Kľúč k maximálnemu výkonu (Košice)

MV Akadémia - manažérska vzdelávacia akadémia

AKO SA PRISPÔSOBIŤ A USPIEŤ V DOBE AI A VEĽKÝCH SPOLOČENSKÝCH ZMIEN?ODPOVEĎOU JE ODOLNOSŤ

Prečo sa zúčastniť:

• Zmeriate si svoju odolnosť a naučíte sa, ako ju budovať u seba, svojich detí či vo svojom tíme
  • Odolnosť je v kľúčovým faktorom pri dosahovaní trvalého úspechu, udržiavaní duševného a fyzického zdravia
  • Odolnosť Vám pomáha ľahšie sa prispôsobiť zmenám v rýchlo sa meniacom svete
  • Budovanie odolnosti podporuje emocionálnu stabilitu a umožňuje prechádzať neúspechmi a zlyhaniami bez toho, aby sme boli ochromení
  • Informácie z aktuálnych výskumov a Marianových skúseností z vrcholového športu aj manažmentu.

Resilienciu vnímame ako nutný parameter tých najlepších a sme zástancami zámerného pôsobenia na jej zvyšovanie.

4 HODINY NABITÉ INŠPIRATÍVNYMI PRÍBEHMI A PRAKTICKÝMI UKÁŽKAMI NA ZVYŠOVANIE SVOJEJ PSYCHICKEJ ODOLNOSTI ČO VŠETKO SA DOZVIETE?
Čo je to reziliencia?-Znížená reziliencia ako choroba z blahobytu-Frustračná tolerancia ako predchodca reziliencie-Čo spôsobuje, že človek dobre znáša prehry, krízy a iné problémy?-Zdroje reziliencie – je vrodená alebo je možné sa ju naučiť?

Stresová homeostáza-Existuje stresová hladina, ktorá je z pohľadu reziliencie posilňujúca?-Dynamika krízy – stres vyvolaný krízou a jeho zvládanie-Kríza ako pomocník pri budovaní reziliencie – využitie poznatkov C.G.Junga

„Budúcnosť“ alebo „prítomnosť“- Existenciálne vákuum a nedeľná neuróza a ich súvislosť so znižovaním/zvyšovaním psychickej odolnosti

„Červený koberec“ a „princezné na hrášku“ alebo potreba vystúpenia z „komfortnej zóny“

-aký vplyv môže mať zvyšovanie životného komfortu na psychickú odolnosť jedinca?

Historický vývoj alebo čo všetko ovplyvňuje psychickú odolnosť

-Ovplyvnenie psychiky, ale aj fyzického tela

Čo pomáha budovať rezilienciu?

-Čo zaradiť do svojich životov, aby sme zvýšili svoju psychickú odolnosť?

Marian Jelínek

Kouč a tréner vrcholových športovcov a manažérov. Má doktorát z kinantropológie a psychológie. Je expertom na motiváciu, peak performance, autorom 9 kníh o vrcholových výkonoch a motivácii. Už viac ako 35 rokov sa zaoberá športovou psychológiou a mentálnym koučingom.

Individuálne spolupracuje s manažérmi a vrcholovými športovcami (v súčasnosti napr. s Karolínou Plíškovou, Petrom Mrázkom, Terezou Bledou a ďalšími olympionikmi; je tiež bývalým dlhoročným koučom Jaromíra Jágra).

Svoje mnohoročné skúsenosti využíva pri prednáškach nielen asociáciám a klubom naprieč všetkými športmi, ale aj firmám z rôznych odborov. Je garantom odboru Psychológia pre manažérov a MSc. postgraduálneho štúdia na Newton University.

Stratégie psychickej odolnosti pre športovcov, manažérov, koučov, školiteľov, učiteľov aj rodičov.
Poznámka k cene

V cene je seminár, parkovanie, drobné občerstvenie a nápoje.