Data Governance - Pokročilé strategické riadenie dát v organizácii

GOPAS SR, a.s.

Školenie pre vedúcich pracovníkov v roli Chief Data Officer (CDO) na tému Data Governance je zamerané na strategické vedenie a aspekty riadenia dát s dôrazom na vytváranie hodnôt z dát a zabezpečenie ich súladu s internými politikami a externými predpismi. Program školenia pokrýva pokročilé stratégie riadenia dát, rámce (frameworky) pre zabezpečenie dátovej kvality, techniky na meranie a zvyšovanie efektivity Data Governance a tiež vedenie a transformačnú stratégiu potrebné pre podporu firemnej kultúry založenej na dátach. Školenie poskytuje pre CDO (a ďalších vedúcich pracovníkov v oblasti dát) hlboké pochopenie strategických aspektov Data Governance, praktické návody na zavádzanie efektívnych politík a procesov a diskusiu o výzvach a riešeniach pri budovaní dátovej kultúry v organizácii. Dôraz je kladený na interaktivitu, praktické cvičenia a výmenu skúseností, aby účastníci mohli okamžite aplikovať získané poznatky v praxi.

Cieľová skupina je bližšie definovaná v kategórii Cieľ kurzu.