Manikér - manikérka - 284 hod.

Zuzana Torčíková Academy, s. r. o.

• akreditovaný kurz Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, ktorý pozostáva z troch modulov:

Modul 1 – Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty – 120 hod.

Modul 2 – Nechtová modelácia UV gélom – 82 hod.

Modul 3 – Nechtová modelácia akrylom – 82 hod.

• jednotlivé moduly je možné absolvovať nezávisle od seba, po ukončení ktorých získate osvedčenie o absolvovaní konkrétneho modulu vzdelávacieho programu Manikér – manikérka s celoštátnou pôsobnosťou. Pre získanie úplnej kvalifikácie a pre otvorenie živnosti v oblasti manikérskych služieb je potrebné absolvovanie všetkých troch modulov
  • Prax: Začiatok praxe začína skúšaním si prebraného učiva vzájomne t.j. sami na sebe. Následne si účastníci zabezpečujú svojich modelov samostatne alebo ich zabezpečí organizácia.

Po úspešnom vykonaní záverečnej skúšky absolvent dostane Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania.

Na základe tohto osvedčenia môže absolvent požiadať o vykonanie Skúšky na overenie odbornej spôsobilosti cez Slovenskú živnostenskú komoru, ktorá je potrebná k založeniu živnosti. Skúška na overenie odbornej spôsobilosti nie je súčasťou kurzu.

Certifikát Osvedčenie má celoštátnu platnosť