PRINCE2 Agile® Foundation + exam and retake

EDU Trainings s.r.o.

PRINCE2 Agile Foundation poskytuje základy metody PRINCE2, takovým způsobem, abyste PRINCE2 Agile mohli začlenit do svých každodenních pracovních postupů, testovat znalosti požadavků na řízení PRINCE2, agilních konceptů a technik a rozhraní mezi nimi.
Tento kurz vám pomůže:

Pochopit jasně a komplexně požadavky na řízení PRINCE2
Získat širokou škálu znalostí agilních konceptů a technik včetně: Scrum, Kanban, Lean Start-up a Cynefin
Prozkoumat rozhraní mezi PRINCE2 a agilními způsoby práce

Cena certifikační zkoušky a opravného pokusu je zahrnuta v ceně kurzu.
EDU Trainings je oficiální akreditovanou školicí organizací PRINCE2® Agile (ATO). PRINCE2® Agile je registrovaná ochranná známka společnosti AXELOS Limited, používané se svolením společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Získejte hodnotnější dovednosti

Vybavte se velmi žádanou agilní certifikací v projektovém managementu

Kombinujte PRINCE2 a Agile

Naučte se, jak kombinovat flexibilitu a schopnost agilnosti s jasně definovaným rámcem PRINCE2®

Realizujte úspěšné projekty

Získejte potřebné dovednosti k úspěšné realizaci projektů splňujících požadavky zákazníků v dnešním rychle se měnícím obchodním prostředí

PRINCE2 Agile je vhodný pro každého, kdo dodává projekty, velké i malé, v agilním kontextu. Jedná se o cenné školení a certifikační schéma pro každého, kdo pracuje v agilním projektovém prostředí, ať už jde o projektového manažera, projektovou podporu nebo součást širšího projektového týmu.
Certifikát Na dotaz.

Ďalšie termíny kurzu