PRINCE2® 6th edition Practitioner + exam

EDU Trainings s.r.o.

PRINCE2 Practitioner je pokročilá úroveň certifikace, která potvrzuje dostatečné porozumění tomu, jak přizpůsobit a implementovat PRINCE2 v projektu. Chcete-li získat tuto certifikaci, musíte prokázat, že máte kompetence potřebné pro certifikaci Foundation a navíc, že jste schopni tyto znalosti aplikovat a přizpůsobit PRINCE2 k řešení problémů a potřeb konkrétního  projektu. Získání kvalifikace Practitioner je pouze jednou součástí toho, jak se stát úspěšným a efektivním projektovým manažerem. Je důležité zajistit, abyste to doplnili o skutečné zkušenosti s práci na projektech, kromě investic do osobního profesního rozvoje a širšího školení.
Cena certifikační zkoušky je zahrnuta v ceně kurzu.
EDU Trainings je oficiální akreditovanou školicí organizací PRINCE2® (ATO). PRINCE2® je registrovaná ochranná známka společnosti AXELOS Limited, používané se svolením společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

PRINCE2

Glossary (CZ / EN)
Výkladový slovník podrobněji

Rekapitulace

Revize znalostí
procesní model PRINCE2

PRINCE2 Manual

Tipy
Příručka řízení projektů

PRINCE2 Scenario

Praktické doporučení

Druhý den

Cvičný test | Exam

PRINCE2 Practitioner

Výsledky zkoušky

Vyhodnocení a rozbor odpovědí

Praktická cvičení

Tipy k certifikaci
Komentáře s vysvětlením
Rezervace zkoušky Practitioner

Tato certifikace je zaměřena na projektové manažery, začínající projektové manažery a kohokoli, kdo řídí projekty. Týká se také dalších klíčových zaměstnanců, kteří se podílejí na návrhu, vývoji a realizaci projektů, včetně: členů projektové rady (např. Senior Responsible Owners), týmových manažerů (např. Product Delivery Manager), Project Assurance (např. Business Change Analysts), projektová podpora (např. pracovníci projektové a programové kanceláře) a provozní linioví manažeři/zaměstnanci.
Certifikát Na dotaz.

Ďalšie termíny kurzu