Imagine Center for Learning

V Imagine centre pre vzdelávanie veríme, že učenie sa je celoživotné úsilie. Sme preto odhodlaní poskytovať najvyššiu kvalitu a výnimočné schopnosti na kurzoch a seminároch pre ľudí každého veku a z každého prostredia. Naše kurzy sú navrhnuté na obohatenie Vášho života a inšpiráciu k pozitívnym zmenám. Naša vyučovacia filozofia je “učenie sa hrou”. Sme prvá jazyková škola na Slovensku, ktorá predstavuje kurz anglického jazyka Speech and Drama. Uč sa s nami v priaznivom, pozitívnom a inšpirujúcom prostredí. Rozvíjaj s nami svoju predstavivosť, kreativitu a zdravé sebavedomie. Pomôžu ti naši kvalifikovaní, skúsení a profesionálni lektori. Študuješ cudzí jazyk v kreatívnom, dynamickom a priateľskom prostredí. Vyučujúci sú skúsení a kvalifikovaní “native speakers”. Učebný materiál v cene kurzu. Zhodnotenie dosiahnutej úrovne cudzieho jazyka. Káva, čaj a wifi pripojenie zadarmo počas vyučovacích kurzov. Certifikát vzdelávacieho centra po absolvovaní kurzu.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín