Data Governance - Úvod do riadenia dát v organizácii

GOPAS SR, a.s.

Školenie na Data Governance poskytne účastníkom komplexný prehľad o tom, ako správne riadiť dáta v organizácii, aby podporovali jej ciele a zároveň zabezpečovali súlad s pravidlami a normami. Školenie vysvetľuje základné princípy riadenia dát, nástroje a technológie na podporu Data governance, ako aj osvedčené postupy a stratégie na ich efektívnu implementáciu. Každý deň školenia je venovaný čas odpovediam na otázky účastníkov, diskusii a skupinovým aktivitám, aby sa podporila interakcia medzi účastníkmi a uľahčilo sa porozumenie komplexným konceptom riadenia dát. Cieľom je, aby účastníci odchádzali s jasnou predstavou o tom, ako zaobchádzať s produkčnými firemnými dátami a ako zlepšiť programy Data Governance vo svojich organizáciách.

Cieľová skupina je bližšie definovaná v kategórii Cieľ kurzu.